تعیین نوبت غیرحضوری خدمات سی تی اسکن و ام.آر.آی در درمانگاه سیدالشهداء یزد

نوبت دهی ارائه خدمات سی تی اسکن و ام.آر.آی در درمانگاه سیدالشهداء یزد به صورت غیرحضوری شد تا بیماران بتوانند از طریق تلفن یا سایت اینترنتی برای رزرو نوبت اقدام کنند.
تعیین نوبت غیرحضوری خدمات سی تی اسکن و ام.آر.آی در درمانگاه سیدالشهداء یزد | بیمارستان سیدالشهداء یزد

 به گزارش روابط عمومی، با توجه به شرایط کرونا، نوبت دهی ارائه خدمات در درمانگاه سیدالشهداء یزد به صورت غیرحضوری است و بیماران می توانند از طریق تلفن یا سایت اینرنتی برای نوبت اقدام کنند. در نوبت دهی غیرحضوری با دو روش اینترنتی( ازطریق سایت بیمارستان ) و یا تلفنی با شماره گیری 03531655500 داخلی شماره سه میتوان نوبت گرفت.

 نوبت دهی غیرحضوری به صورت شبانه روزی است و ساعت ارائه خدمات تصوبرداری همه روزه از ۷ صبح تا ۷ شب میباشد.

 روش تهیه ام آر آی بسیار ساده است. بعد از پوشیدن لباس مخصوص، روی تخت خوابیده و تخت به آرامی وارد دستگاه میشود. بر اساس دستور پزشک و نوع تصاویر خواسته شده ممکن است بین۱۵تا۳۰دقیقه به طول بیانجامد. در این مدت بایستی ثابت و بدون حرکت باشید تا تصاویر باکیفیت تهیه شود.

 ام.آر.آی به پزشک کمک می کند تا یک بیماری و یا آسیب را تشخیص دهد و نحوه و چگونگی درمان را شروع می کند، ام.آر.آی در قسمت های مختلف بدن انجام می شود خصوصا برای دیدن بافت های نرم و سیستم عصبی کارآمد تر است.

دستگاه موجود ام.آر.آی قابلیت انجام انواع آزمایش های مورد نیاز پزشک را دارد و تصاویر بر روی فیلم رادیولوژی در کمترین زمان ممکن تولید شده و در اختیار بیمار قرار می گیرد. 

سی تی اسکن بیشترین کمک را به بررسی ضایعات سیستم حرکتی بدن انسان بخصوص استخوان ها میکند. امروزه استفاده از سی تی اسکن جزء جدایی ناپذیر در تشخیص و حتی درمان بسیاری از بیماری ها شده است.