معرفی بیمارستان

بیمارستان تخصصی، فوق تخصصی سیدالشهداء یزد در سال 1349 خورشیدی به همت حضرت آیت الله شهید محمد صدوقی بنا نهاده شد. این مرکز درمانی با قدمت بالغ بر نیم قرن یکی از بیمارستان های جنرال در استان یزد است که خدمات متنوعی در حوزه بهداشت و درمان ارائه می کند. بیمارستانی با 178 تخت، بخش­های متعدد بستری، اتاق های عمل، بخش­های خدمات ویژه، درمانگاه، اورژانس و خدمات متنوع پاراکلینکی، پذیرای بیمارانی از مناطق مختلف کشور و هچنین برخی کشورهای منطقه هست.

بیمارستان سید الشهدای یزد یکی از بیمارستان های برتر کشور در اعتبار بخشی های وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی محسوب می شود. بیمارستانی که همواره تلاش کرده در دستیابی به عالی ترین­ها، سکوهایی استاندارد خدمات سلامت و ایمنی بیماران را فتح کند. یکی از عملکردهای شاخص این بیمارستان، استفاده از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات بیمارستانی است.

بیمارستان تخصصی، فوق تخصصی سیدالشهداء یزد که تنها بیمارستان درجه یک خیریه_خصوصی استان است در طول فعالیت خود، همواره جزو مراکز درمانی ممتاز و درجه شناخته شده است و علاوه بر کسب رتبه های ابلاغی متعدد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پیشگام اقدامات نوینی در استان و کشور باشد. از جمله می توان به بیمارستان درجه یک در اعتباربخشی وزارت بهداشت به مدت 7 سال، بیمارستان برتر در ترویج زایمان طبیعی، بیمارستان دوست‌دار کودک و … اشاره کرد.

تاریخچه

1349
کلنگ زنی بیمارستان با حضور آیت الله شهید صدوقی، رحال و خیرین و مردم در روز 15 آبان سال 1349 و پس از اقامه نماز عید سعید فطر
1359
افتتاح بیمارستان در سه طبقه شامل بخش های بستری، بلوک زایمان اتاق عمل و خدمات جراجی و عمومی
1360
افتتاح درمانگاه عمومی و تخصصی و افزایش بخش های داخلی – جراحی و اتاق عمل به بیمارستان
1361
افتتاح بخش خدمات پاراکلینک در درمانگاه تخصصی سیدالشهداء
1380
آغاز بهره برداری از فاز توسعه بیمارستان شامل بخش های جراحی قلب، اتاق عمل جراحی قلب ، ICU جراحی قلب و ساختمان جدید اورژانس
1391
بهره برداری فاز توسعه دوم بیمارستان شامل اتاق های عمل جدید ، بخش داخلی شماره سه، راه اندازی بخش CCU جدید
1394
نوسازی ساختمان اصلی بیمارستان، و اضافه کردن بخش ها و اتاق های عمل جدید و همچنین توسعه خدمات پاراکلینیک بیمارستان

اعضای هیئت مدیره

ویترین افتخارات بیمارستان