پیام وزیر بهداشت، به مناسبت روز جهانی اتاق عمل

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی به مناسبت روز جهانی اتاق عمل بیان داشت: اتاق عمل تجلی اثرگذاری کار گروهی در فعالیت های حرفه ای پزشکی است و از این جهت کار کارشناسان و کارکنان اتاق عمل الهام بخش و الگوی ارزنده ای برای همگرایی و تعامل است.
پیام وزیر بهداشت، به مناسبت روز جهانی اتاق عمل | بیمارستان سیدالشهداء یزد

به گزارش وبدا، دکتر بهرام عین اللهی در این پیام خطاب به کارکنان و کارشناسان اتاق عمل یاد آور شده است: بی شک حضور ارزشمند شما در ثانیه های حساس جراحی در کنار جراحان توانمند تسهیل کننده و اثرگذار است.

متن کامل پیام وزیر بهداشت بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
روز جهانی اتاق عمل یادآور مردان و زنانی است که با عشق و اعتقاد و توکل در سخت ترین شرایط و بحرانی ترین لحظه ها، دانش شجاعت و مهارت را همراه می کنند تا امید را به دل ناآرام و چشم های نگران هدیه بدهند. اتاق عمل برای بیمار و همراهان آخرین و نفس گیرترین اتاق امید و زندگی است.
اینجانب 23 آبان (14 نوامبر) روز اتاق عمل را به همه همکاران عزیزم، کارشناسان و تکنسین های اتاق عمل که با تمام توان در جهت کاهش آلام جسمی و روحی مردم تلاش می کنند تبریک می گویم و برای همه این عزیزان دستانی توانا، دلی شاد و فردایی روشن آرزو می کنم. بی شک پاداش آسمانی زحمات ارزشمند همه این عزیزان نزد خداوند محفوظ خواهد بود. بی شک حضور ارزشمند شما در ثانیه های حساس جراحی در کنار جراحان توانمند تسهیل کننده و اثرگذار است.
اتاق عمل تجلی اثرگذاری کار گروهی در فعالیت های حرفه ای پزشکی است و از این جهت کار کارشناسان و کارکنان اتاق عمل الهام بخش و الگوی ارزنده ای برای همگرایی و تعامل است.