با حضور استاندار یزد؛

مجهزترین سی تی اسکن استان در بیمارستان سیدالشهداء یزد افتتاح شد

در مراسمی با حضور استاندار و مسئولان بیمارستان، مجهزترین دستگاه سی‌تی‌اسکن و بخش ویژه تصویربرداری در بیمارستان سیدالشهداء یزد مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
افتتاح مجهزترین سی تی اسکن

به گزارش روابط‌عمومی، بخش تصویربرداری جدید بیمارستان سیدالشهداء یزد در طبقه منفی یک، بازسازی و با استقرار دستگاه جدید سی. تی. اسکن، دستگاه‌های رادیولوژی، سونوگرافی، ماموگرافی و … به‌عنوان یکی از مجهزترین بخش‌های تصویربرداری در استان هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

مهران فاطمی استاندار یزد در آیین افتتاح این بخش ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی کادر بهداشت و درمان استان به‌خصوص در دوران کرونا، بیمارستان سیدالشهداء را یادگار آیت‌الله صدوقی دانست و آن را مایه خیر برای مردم استان برشمرد.

این مرکز مجهز به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های سی‌تی‌اسکن و تصویربرداری از جمله دستگاه GE Optima 540 16 Slice CT Scanner است. این دستگاه نتایج بالینی استثنایی و افزایش حجم عملیاتی بیمار را به شیوه‌ای کارآمد ارائه می‌دهد.

مرکز جدید تصویربرداری بیمارستان سیدالشهداء همه‌روزه از ۷ صبح تا ۷:۳۰ عصر با جواب‌دهی روزانه در خدمت بیماران است. مراجعان می‌توانند برای دریافت نوبت با شماره 03531655330 تماس حاصل نمایند.