فرشتگان سفیدپوش بیمارستان سیدالشهداء یزد تجلیل شدند

یک پرستار نمونه کشوری و یک مترون نمونه استانی بیمارستان حضرت سید الشهداء به مناسبت روز پرستار تجلیل شدند.

مراسم تجلیل از پرستاران نمونه کشوری و استانی بیمارستان حضرت سیدالشهداء با حضور حجت الاسلام محمد صدوقی، دکتر علی‌اکبر حجت رئیس هیئت مدیره، دکتر میرحسینی عضو هیئت مدیره و مسئولان  بیمارستان برگزار شد . 

در این مراسم از “محمد علی اسماعیلی” به عنوان یکی از پرستاران فعال در بخش کرونا بیمارستان حضرت سیدالشهدا به عنوان پرستار نمونه کشوری در بین بیمارستان های خصوصی استان تجلیل به عمل آمد . 

“فاطمه اربابیان” مترون نمونه  استانی در بیمارستانهای خصوصی نیز در این مراسم به عنوان منتخب دانشگاه علوم‌پزشکی شهید صدوقی یزد  مورد تجلیل واقع شد.

امسال همچنین به مناسبت روز پرستار  از ۱۱ پرستار نمونه بیمارستان و ۱۰ نفر از کادر پشتیبانی بیمارستان شامل حوزه خدمات، تاسیسات و نقلیه تجلیل به عمل آمد.

اهدای هدیه  به همه پرسنل از دیگر برنامه های بیمارستان به مناسبت روز پرستار بود.

حجت الاسلام محمد صدوقی رئیس هیئت امنا نیز به مناسبت روز پرستار در تمام بخش های بیمارستان حضور یافت و با اهدای گل از تلاش پرستاران تجلیل کرد.

گفتنی است؛ دکتر نوری شادکام‌ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، نماینده سپاه الغدیر استان ، نماینده بانک تجارت، نماینده بانک ایران زمین در روز پرستار با حضور خود، از پرستاران بیمارستان حضرت سیالشهدا تجلیل کردند.

مدیر بیمارستان سیدالشهدا استان یزد نیز اظهار داشت: این بیمارستان با شیوع موج سوم بیماری کرونا از مهرماه، در شرایطی که می بایست ۱۰ درصد تخت های خود را به این بیماران تخصیص دهد، ۱۷ تا ۲۵ درصد ظرفیت تخت‌های بیمارستان را شامل در ۲ بخش ویژه و ۲ بخش آی.سی.یو به بیماران کرونایی اختصاص داد.

 محمدعلی رفیعی افزود: همه پرسنل و پرستاران بیمارستان به صورت شیفت در این بخشها مشغول به فعالیت شدند به طوری که ۱۲۰ نفر از کل نیروهای پرستاری در دوره درمان بیماران کرونایی، به این بیماری مبتلا شدند.

وی با بیان اینکه پرستاران کلیه بخش‌های عمومی بیمارستان داوطلب امدادرسانی به بیماران کرونایی بودند، تاکید کرد: پرستاران اورژانس به عنوان خط اول  درمان بیماران کرونایی، اعلام آمادگی کرده و بعد از ویزیت پزشک عفونی کلیه مراحل مداوای بیماران کرونایی به آنها سپرده شد . 

فهرست