۹ آبان‌ماه محقق خواهد شد

ششمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان در ایستگاه پایانی

ششمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان در ۹ آبان‌ماه با معرفی برگزیدگان در مرکز بین‌المللی همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران به کار خود پایان می‌دهد.
ششمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان در ایستگاه پایانی | بیمارستان سیدالشهداء یزد

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان، این جشنواره در سه بخش با موضوع آزاد، موضوع سلامت روان و موضوع کووید – ۱۹ برگزار شده و ۳۰ هزار اثر از ۴ هزار عکاس از ۸۲ کشور جهان (۵۸ درصد عکاسان خارجی و ۴۲ درصد عکاسان ایرانی) به دبیرخانه جشنواره رسید و از سوی یک هیات داوری بین‌المللی ارزیابی و داوری شده است.

گفتنی است رومن نرو از لوگزامبورگ، کریستف هاملمان از آلمان، احمد البوسعیدی از عمان، خالد سعید از پاکستان، احمد حاجبی، محمدرضا صائینی، محمدرضا چای‌فروش، مسعود زنده‌روح‌کرمانی و حمیدرضا بازرگانی از ایران، آثار ششمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان را در سه بخش داوری کردند.

ششمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان با هدف افزایش آگاهی سلامت روان جامعه با استفاده از هنر عکاسان ایران و جهان و به منظور بازآفرینی موضوعات روان‌شناختی توسط دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان و با حمایت دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) در ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

قابل ذکر است آیین پایانی ششمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان روز یکشنبه، ۹ آبان ۱۴۰۰ در مرکز بین‌المللی همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران و با حضور حداقلی نفرات و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت جشنواره به نشانی www.mentalhealthexhibition.ir مراجعه کنند.

فهرست