انتصابات جدید در بخش آزمایشگاه و پاتولوژی بیمارستان سیدالشهداء یزد

انتصابات جدید در بخش آزمایشگاه و پاتولوژی بیمارستان سیدالشهداء یزد | بیمارستان سیدالشهداء یزد

در مراسمی سوپر وایزر ومسئول فنی جدید آزمایشگاه و پاتولوژی بیمارستان سیدالشهداء یزد معرفی و از تلاشهای مسئول فنی و سوپروایزر پیشین تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی درمراسمی با حضورمدیرعامل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سیدالشهداء یزد، سوپروایزر و مسئول فنی جدید آزمایشگاه و پاتولوژی معرفی شدند.

دکتر ملانوری، مدیرعامل بیمارستان در این مراسم با اشاره به توانمندی های این بخش اظهار داشت: آزمایشگاه و پاتولوژی بیمارستان حضرت سیدالشهدا با تجهیزات پیشرفته و به روز با کادری مجرب و در سه بخش پاتولوژی، آزمایشگاه و بانک خون به صورت 24 ساعته در خدمت مردم است و خوشبختانه توانسته خدمات شایانی را به حوزه درمان استان ارائه کند.

وی افزود: با حمایت خیرین، نیازهای این بخش در حال تکمیل است. با نیت خیر محترم جناب آقای خانی، از خیرین نیک سرشت استان، سه دستگاه جدید به این بخش اضافه شده است.
دکتر ملانوری از تلاشهای دکتر مسعودی مسئول فنی پیشین این بخش تقدیر و سرکارخانم دکتر فریده مسلمین به عنوان مسئول فنی جدید آزمایشگاه و پاتولوژی بیمارستان سیدالشهداء یزد معرفی کرد. همچنین آقای رنجبر به عنوان سوپروایزر جدید معرفی و از تلاش های آقای امینی، سوپروایزر پیشین تجلیل شد.

مدیرعامل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سیدالشهداء یزد ابراز امیدواری کرد: این بخش از بیمارستان در آینده نزدیک با توسعه کمی و کیفی در حوزه آزمایش های پزشکی، باعث افزایش بیش از پیش رضایت مندی مردم شود.
گفتنی است پذیرش بیماران سرپایی در آزمایشگاه و پاتولوژی بیمارستان سیدالشهداء یزد در روزهای عادی 7 الی 9 صبح و بیماران اورژانس در تمام ایام هفته و به صورت 24 ساعته انجام می شود مدت انتظار جهت پذیرش حداکثر 15 دقیقه و جوابدهی با توجه به آزمایشهای درخواستی تعیین می گردد.
کلیه آزمایش‏های هماتولوژی، سرولوژی، هورمون شناسی، بیوشیمی و میکروبیولوژی و…..در واحدهای مختلف آزمایشگاه انجام می‏شود. به علاوه بخش پاتولوژی فعال بیمارستان حضرت سیدالشهداء یزد در خدمت بیماران بستری و مراجعین سرپایی است.
بیمارستان حضرت سیدالشهداء یزد دارای بانک خون و فرآورده‏ های خونیست تا در صورت نیاز بدون فوت وقت امکان استفاده از خون و فرآورده‏های خونی را برای بیماران نیازمند داشته باشد.