در راستای توسعه خدمات درمانی در بیمارستان:

اضافه شدن پزشکان متخصص به بیمارستان سیدالشهداء یزد

مدیرعامل بیمارستان سیدالشهداء یزد از افزوده شدن پزشکان متخصص جدید به کادر پزشکی این بیمارستان خبر داد.
انتخاب

دکتر حسین ملانوری با اشاره به تلاش و برنامه ریزی صورت گرفته برای توسعه خدمات درمانی در بیمارستان سیدالشهدا یزد اظهار داشت: با ایجاد زیرساخت های لازم، پزشکان مجرب و صاحب نامی به کادر پزشکی بیمارستان اضافه شده‌اند که در دو حوزه درمانگاه و بیمارستان به مردم خدمت خواهند کرد.

وی افزود: دکتر زهیرا عارف منش متخصص رادیولوژی و سونوگرافی، دکتر زهره پزشک پور جراح و متخصص زنان و زایمان، فلوشیپ فوق‌تخصصی نازائی و IVF ، دکتر عباس عربی علی‌آباد متخصص رادیولوژی، دکتر امیررضا چمنی  متخصص اعصاب و روان (بورد تخصصی) و دکتر ابوالفضل دهقانی فیروزآبادی، متخصص و جراح استخوان و مفاصل از جمله پزشکان جدید در کادر پزشکی بیمارستان سیدالشهدا یزد هستند.

مدیرعامل بیمارستان سیدالشهدا یزد افزود: همچنین دکتر فرزانه میر رکنی متخصص بیماری‌های داخلی، فوق‌تخصص بیماری‌های روماتولوژی و دکتر سید علی میرحسینی متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ لاپاراسکوپی پیشرفته، جراحی چاقی و متابولیک نیز به کادر پزشکان بیمارستان پیوسته اند.

دکتر ملانوری با اشاره به اینکه فعالیت‌های حوزه درمان و سلامت بیمارستان سیدالشهدا در حال گسترش است تاکید کرد: بیمارستان سیدالشهدا مورد استقبال خوب شهروندان و همچنین هم‌وطنان از سایر استان‌ها قرار گرفته است.