برای اولین بار با رأی همکاران بخش درمان

مترون جدید بیمارستان سیدالشهداء یزد انتخاب شد

مترون جدید بیمارستان سیدالشهداء یزد با رای همکاران بخش درمان این مرکز درمانی انتخاب و معرفی شد.
مترون جدید بیمارستان سیدالشهداء یزد انتخاب شد | بیمارستان سیدالشهداء یزد

به گزارش روابط عمومی، با برگزاری اولین دوره انتخاب مترون بیمارستان از طریق خرد جمعی با رای همکاران بخش درمان بیمارستان، سرکارخانم مژگان عرفانی راستگو یزدی با کسب اکثریت آرا به عنوان مترون جدید بیمارستان سیدالشهدا یزد انتخاب شد.

این انتخابات برای اولین بار در بین مراکز درمانی استان یزد برگزار شد و بالغ بر ۸۶ درصد افراد واجد شرایط در آن شرکت کردند که پس از شمارش آرا، خانم عرفانی به عنوان مترون جدید انتخاب شد.

عرفانی تا پیش از این علاوه بر سرپرستار بخش هشت، سوپروایزر بالینی بیمارستان نیز فعالیت داشت.

دکتر ملانوری، مسئول فنی و مدیرعامل بیمارستان سیدالشهدا یزد با اشاره به مشارکت بالای همکاران در این انتخابات گفت: استقبال مناسب و چشمگیر همکاران بخش درمان در این انتخابات که برای اولین بار در استان انجام میشود نشان از توجه و تعهد به مجموعه دارد و امیدواریم بتوانیم گام های موثر بیشتری در این حوزه برداریم.

گفتنی است مترون، پست سازمانی بیمارستانی است که سرپرستی و نظارت برپرستاران، بهیاران و سایر نیرو‌های بخش درمان بیمارستان را عهده دار است.

پیش از این، مترون به صورت انتصابی و با حکم مسئول فنی بیمارستان تعیین میشد.

 

مترون جدید بیمارستان سیدالشهداء یزد انتخاب شد | بیمارستان سیدالشهداء یزدمترون جدید بیمارستان سیدالشهداء یزد انتخاب شد | بیمارستان سیدالشهداء یزدمترون جدید بیمارستان سیدالشهداء یزد انتخاب شد | بیمارستان سیدالشهداء یزد

فهرست