در مراسمی با حضور خیرین:

حضور استاندار یزد در مراسم افتتاح بخش جدید “مراقبت های ویژه” بیمارستان سیدالشهداء

استاندار یزد با حضور در مراسم افتتاح بخش جدید "مراقبت های ویژه" بیمارستان سیدالشهدا از سید جمال حسینی پور، خیر نیکوکار این طرح، تقدیر و تجلیل کرد.
حضور استاندار یزد در مراسم افتتاح بخش جدید "مراقبت های ویژه" بیمارستان سیدالشهداء | بیمارستان سیدالشهداء یزد

محمد علی طالبی در آیین افتتاح بخش “مراقبت های ویژه” بیمارستان سیدالشهدا یزد ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی کادر بهداشت و درمان استان و سختی هایی که از زمان شیوع کرونا متحمل شده اند، اظهارداشت: در طول بیش از یک سال گذشته در مقاطعی از زمان کلیه بیمارستان های استان به صورت مستقیم درگیر پذیرش بیماران کرونایی بودند و بخش های بهداشت و درمان و مراکزدرمانی متحمل آثار، تبعات و آسیب های ناشی از ویروس کرونا شدند.حضور استاندار یزد در مراسم افتتاح بخش جدید "مراقبت های ویژه" بیمارستان سیدالشهداء | بیمارستان سیدالشهداء یزد

وی در ادامه از همراهی و همکاری مجموعه بیمارستان سید الشهدا با مدیریت استان و دانشگاه علوم پزشکی در جهت مدیریت بیماری کرونا و شرایط سختی که کشور دچار آن است، تشکر و قدردانی کرد.

 طالبی بیمارستان سید الشهدا را یادگار ارزشمندِ خیری از شهید آیت الله صدوقی(ره) دانست و گفت: این بیمارستان علاوه بر اینکه در بحث خیریه، کمک حال محرومین و مستضعفان است، نقش و کارکرد ویژه ای را برای توسعه و توجه به این بخش از شهر ایفا کرده و در مقاطع مختلف نیز به عنوان یکی از بیمارستان های خوب استان، منشا خیر و ارائه خدمات شایسته به مردم است.

استاندار یزد با بیان اینکه بسیاری از مراکز بهداشتی و درمانی پس از بهره برداری بدون توسعه و ارتقاء،

در شکل اولیه خود باقی مانده و خدحضور استاندار یزد در مراسم افتتاح بخش جدید "مراقبت های ویژه" بیمارستان سیدالشهداء | بیمارستان سیدالشهداء یزدمات مشخصی را به جامعه ارائه می دهند، خاطرنشان کرد: بیمارستان سیدالشهدا توانسته با کمک و همراهی خیرین، همپای زمان و نیازهای مراجعین توسعه یافته و جایگاه خود را به عنوان ارائه دهنده ی خدمات برتر در حوزه پزشکی و درمانی حفظ و آن را ارتقا دهد و در ارائه برخی از خدمات نیز پیشرو باشد.

وی در انتها با اشاره به تلاش ها و اقدامات در حال انجام این بیمارستان در حوزه توریسم درمانی اضافه کرد: خوب است که ما در چنین شرایطی و با استفاده از ظرفیت های در اختیار، به جذب منابع ارزی از طریق ارائه خدمات پزشکی مناسب به افراد خارج از کشور بپردازیم، البته به نظر می رسد این بیمارستان در این حوزه نقش پیشرو دارد و درصورت توسعه این اقدامات می تواند به الگویی از ارائه خدمات این چنینی در مراکز درمانی تبدیل شود.

حضور استاندار یزد در مراسم افتتاح بخش جدید "مراقبت های ویژه" بیمارستان سیدالشهداء | بیمارستان سیدالشهداء یزد

 گفتنی است، این بخش به همت خیر نیکوکار یزدی سید جمال حسینی پور راه اندازی شده و برای ساخت و تجهیز آن بیش از چهار میلیارد تومان هزینه شده است.

شایان ذکر است، بیمارستان سیدالشهدا (ع) پیش از این تنها هفت تخت سی سی یو داشت که به همت این خیر یزدی این واحد بهسازی و تجهیز شد و امروز با ۱۶ تخت مجهز در خدمت بیماران قلبی است.